bezgranic2010

Każdy Żuk może wiele, ale tylko nasz dojedzie do celu...


#1 2009-12-09 18:58:29

Maniek

Moderator

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 13
Punktów :   

Propozycje dla Sponsorów

Wypisujcie tutaj wszystkich możliwych Sponsorów naszej wyprawy.  Najlepiej od razu z mailami kontaktowymi. Zajmiemy się później wysyłaniem ofert marketingowych.

Offline

 

#2 2009-12-09 19:03:35

Miet

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

Ja też?:>

Offline

 

#3 2009-12-09 19:04:26

Maniek

Moderator

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

To zacznę od propozycji Tobetu.
Dzisiejszy mail od nich jest następujący:
Musielibysmy umowic sie na konkretne wyniki - np. ilosc wspomnien w mediach.
Żuka trzeba byloby pomalować/okleić na czerwono i dać napis Tobet.com i
nasze logo. Mielibyście zadania do wykonania - np. pokonanie trasy w
określonym czasie, do tego prowadzenie strony (adres poza domeną .pl, moze
byc .com) z aktualizacjami na bieząco. Musielibyscie to wszystko zebrac do
kupy i przedstawic jako szeroki projekt, ktory ma na celu pokazanie marki w
Polsce, na Wegrzech i w Rumunii. Wtedy MOZE coś by się dalo zrobic.


Jak widzicie pozostaje kwestia MOŻE.  Plusem jest to, że nic nie tracimy, a możemy zyskać jednego z lepszych sponsorów w Polsce. Potrzeba napisać dokładny projekt i umówić się na spotkanie.
Zajmę się tekstem projektu, Rosso zrobi grafikę.
Ktoś musi zająć się planem podróży. Mamy 30 dni na objechanie 11 krajów. Powrót liczymy dodatkowe 3 dni. może więcej jeśli będzie imprezowo ^^

Propozycja Pascala już padła. Jest uboga, ale da nam początkowy rozgłos.

Czekamy na odpowiedź z Canon, Nikon, Tiger, RedBull i Diverse. To są czołowi sponsorzy i musimy jakoś ich do siebie przekonać ;]

Ostatnio edytowany przez Maniek (2009-12-09 19:05:31)

Offline

 

#4 2009-12-09 19:04:52

PiotrSkrzycki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

Nikon Polska
Laica Polska
Poznaj Swiat ( o ile jeszcze dziala)
Panasonic Polska
Sony Polska

Festus ( sklkepy winiarskie ) ( kontakt z Arturem o co chodzi )

inne bratnie firmy

National Geographic

Offline

 

#5 2009-12-09 19:07:32

Maniek

Moderator

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

Piotrek właśnie czekam na odpowiedź od National Geographic, zapomniałem o nich.  Sony i Panasonic ominąłem, ktoś może wysłać do nich zapytanie.

Magda może się zająć pisaniem tekstu do FoxNews. Oni powinni się nami zainteresować, ale trzeba dobry artykuł napisać po angielski więc bierzemy Miszcza angielskiego ^^

Offline

 

#6 2009-12-09 19:07:32

PiotrSkrzycki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

Fuck , mam nadzieje , ze nie zrobilismy falstartu z tymi duzymi Brandami. Oni zawsze oczekuja gottowych projektow, a my jestesmy w proszku .

Potrzeba mocnego tematu podrozy , slowem dokad i poco !

Kupa moscipanowie ! Do kupy znaczy sie i do roboty ! Niech moc bedzie z Wami !

Offline

 

#7 2009-12-09 19:10:19

rosso

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 14
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

Proponuje chwilowe zawieszenie broni z wysyłaniem zapytań do sponsorów...
oni faktycznie czekają na coś w zamian i to od razu....

Offline

 

#8 2009-12-09 19:11:12

Miet

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

Właśnie tak samo uważam. Wpierw konkretny plan + cel jaki chcemy osiągnąć itp + oraz wydaje mi sie najważniejsze: Patronat Medialny i patronat ogólny. Wtedy uderzać do firm

Offline

 

#9 2009-12-09 19:12:29

Maniek

Moderator

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

ja się zajmę tekstem :] dajcie mi tylko plan podróży, dzień po dniu itd. Rosso odpisze Pascalowi że zgadzamy się na przekazanie swoich materiałów z wyprawy dla ich potrzeb. Jeśli poproszą nas o napisanie kompilacji z wyprawy wówczas będziemy rozmawiać o $$, bo nikt za darmo tego nie zrobi. :]

Offline

 

#10 2009-12-09 19:13:16

PiotrSkrzycki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

Maniek : jako rodowy londynczyk zajme sie tlumaczeniem , wiec z tym nie ma problemu . Wlasnie pisze z City w Londynie , wlacz BBC News i patrz na tlo jesli chcesz , zebym Ci pomachal , to daj znac .

Artur i reszta : Trzeba teraz przedstawic sobie druzyne ( a moze tylko mnie , kazdy powinien  zorganizowac foto i krotkie resume , foto w konkretnych wymiarach (JPG) , opis w formacie word , to przyda sie i do stronki i do prezentacji druzyny przed sponsorami .

Wszyscy : Potrzeba zorganizowac strukture, kto w czym jest najlepszy , ten sie tym powinien zajac . Aby uniknac haosu potrzeba jednego maila z ktorego bedziemy pisac i do ktorego kazdy bedzie mial dostep aby czytac, analizowac, ew. zaladowac pliki .

Offline

 

#11 2009-12-09 19:16:33

Miet

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

Cześć jestem Łukasz i jestem alkoholikiem Hetero xDD

dokładnie sie z Tobą zgodzę jak będzie strona wtedy mozna udezac do sponsorów. Podesłałem Rossowi i Lloydowi stronę o podobnej wyprawie Maluchami do Mongoli a teraz chca kolesie przejechać cały świat trzeba wziąć z nich przykład

Ostatnio edytowany przez Miet (2009-12-09 19:18:14)

Offline

 

#12 2009-12-09 19:16:36

PiotrSkrzycki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

Wszyscy :

Mozliwe , ze warto by sie powstrzymac z pisaniem do sponsorow , do czasu az stronka zacznie dzialac i bedzie wygladac profesjonalnie. Taka metoda nie stracimy takich czarnych ogierow jak Canon albo nikon .

Czasem warto na chwile zczilowac.

Co  o tym sadzicie ?

Offline

 

#13 2009-12-09 19:19:55

Maniek

Moderator

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

temat założony  :]
stronę robimy, mam oferte od Richertów, ale chyba rosso zrobi grafikę i mój koder zrobi stronę. W zamian za małą reklamę

Offline

 

#14 2009-12-09 19:20:11

PiotrSkrzycki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

Druzyna , piszcie prosze precyzyjniej tak , aby wszyscy mogli zalapac tzn : Jesli mowa o kims kto sie zajmie tekstami , prosze sprecyzujcie , czego odnosza sie teksty . To bardzo usprawni komunikacje .

Takze , jesli da rade jak najmniej slow typu : on powiedzial , oni napisali , tam znalazlem .

Dzieki Druzyno Pierscienia !

Kolejna mysl , czy chlopcy z Polibudy moga nam pmoc z tym takim mikro programikiem a to glosujacym , a to podbijajacym ilosc wejsc na stronke , ot tak w razie co jakby padalo....

Ostatnio edytowany przez PiotrSkrzycki (2009-12-09 19:21:54)

Offline

 

#15 2009-12-09 19:23:30

Maniek

Moderator

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycje dla Sponsorów

Richert- brat kolesia który robił grafę do mojej strony www.ceo-models.com       Koder- osoba odpowiedzialna za kod ceo-models.com chłopak młody i zdolny już sie zgodził by nam pomóc więc nie jest źle. Potrzeba tylko grafikę. więc albo rozpisujemy konkurs w necie na grafikę i stronę, albo Rosso robi grafikę.
Tyle w temacie


Co do programiku jeśli mówisz o liczniku, on jest ogólnie dostępny wszędzie. Poproszę kodera by go zamieścił na stronie podczas budowy. Statystyki odwiedzin sprawdzić zawsze mogę na serwerze w home.pl.  Page rank to już gorzej, ciężko będzie się przebić w google ale to nie jest istotne dla nas. My musimy po zbudowaniu strony wrzucać wszędzie linki z naszą stroną. I na koniec przygotować ofertę, która TRZEBA wysłać w tym roku, inaczej możemy zapomnieć o sponsorze bo rok finansowy zamykają wszędzie i wydatki są już zaplanowane... weźcie to pod uwagę...

Ostatnio edytowany przez Maniek (2009-12-09 19:26:27)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animppl.pun.pl www.travian.pun.pl www.pokemonki2009online.pun.pl www.djsoul.pun.pl www.genelia-siddharth.pun.pl